معرفی

کشاورزی مدرن برای ایرانی آباد با طرح‌ها بسته‌های تخصصی گروه احیائی

کشاورزی مدرن برای ایرانی آباد با طرح‌ها بسته‌های تخصصی گروه احیائی

به نام خداوند جان و خردکشاورزی مدرن برای ایرانی آباد با طرح‌ها بسته‌های تخصصی گروه احیائینسخه شماره دو طرح
۲۸ آذر ۱۴۰۲ 


امروزه در کشورهای پیشرفته‌ی جهان، کشاورزی مدرن با بهره‌گیری از روش علمی، مکانیزاسیون، تکنولوژی روز، بذر و نهاده‌های بسیار با کیفیت شگفت انگیز، منجر به تغییرات اساسی، افزایش عملکرد در واحد سطح، بهره‌وری و در نتیجه سوددهی بیشتر و هم چنین همسویی با محیط زیست و تاثیرات مثبت اجتماعی و اقتصادی در سطح محلی، منطقه‌ای و ملی شده است. 

کشور اهورایی ما ایران، با دارا بودن ظرفیت‌های فراوان به ویژه با محیط طبیعی و چهارفصل کم نظیرش این امکان را داشته و دارد که در همه‌ی زمینه‌ها از جمله کشاورزی به صورتی پایا (پایدار) با ایجاد هزاران شغل، مواد اولیه و خوراک میلیون‌ها نفر را تامین و اقتصادی پویا را رقم بزند. 

چندان که نیاکان خردمند ما با نوآوری‌های یگانه‌ی خود مانند کاریز و قنات بدون هیچ گونه مصرف انرژی، آب را در زیر زمین یافته، کیلومترها انتقال داده و در محل مناسب از زمین آفتابی کنند و این چنین توانستند در کمربند گرم و خشک زمین، باغ، کشاورزی، شهر و تمدن بی همتایی بنیاد نهند که هنوز شهره‌ی آفاق و یک الگوی جهانی است. 

متأسفانه اکنون بر همگان روشن است که اوضاع آب، خاک، محیط زیست، اقتصاد و… ایران دستخوش مشکلات بسیار اساسی است. به ویژه بحران فرسایش خاک به مرز بالاترین در جهان رسیده و هم چنین بحران آب و فرونشست زمین رکورد های بی سابقه‌ای در دنیا رقم زده است. 

بی گمان بر ماست که با تکیه بر خرد و نیروی خود و دستاوردهای بی همتای مدرن، تکنولوژی‌های روز، بذر و نهاده‌های کود و سم با کیفیت عالی و متناسب با شرایط، این آب و خاک را که نیاکان با نثار خون پاک خود برای ما به میراث نهاده‌اند؛ به عنوان امانت نسل‌های آینده به درستی استفاده و نگهداری کنیم و به شایسته‌ترین صورت به دست ایشان برسانیم. 

برای این هدف بسیار با ارزش و مهم، ضرورت دارد تا دیر نشده و در تمام زمینه‌ها به مرحله‌ی بی بازگشت نرسیده‌ایم؛ با خرد، دانش و نگرش درست، نیروی انسانی آگاه و میهن پرست و بهره‌گیری از روش علمی، فن آوری و بذر و نهاده‌های نوین در کنار هم، ایرانی آباد و مدرن را به شکوفایی برسانیم.

این موضوعات مهم بخش‌هایی از چشم انداز و ماموریت گروه احیائی هستند.

برای نزدیک شدن به این اهداف، گروه احیائی با بهره‌گیری از پنجاه سال تجربه و دانش تخصصی کشاورزی به ویژه در مورد سیب زمینی، بسته‌های تخصصی برای افزایش بهره‌وری کشاورزی همراه با حفظ خاک و آب، احیای خاک و منابع آبی آماده کرده است. 


۱-  “کشاورزی شاهکار”:

طرح کشاورزی شاهکار به صورت پایا (پایدار) برای زمین‌ها و مناطقی که هنوز دچار بحران و مشکلات آب و خاک نشده‌اند.

شامل بسته‌ی مشاوره‌ی تخصصی، طراحی و اجرا از آزمایش‌های تخصصی خاک و آب، خاک‌ورزی، آماده‌سازی خاک، کود و سم‌های ویژه‌ی پیش از کاشت، بهینه‌سازی روش‌های آبیاری و سیستم‌های آبیاری به روز و متناسب، روش‌های نوین و مناسب کشاورزی مانند گلخانه‌های پیشرفته (High tech)، روش‌های نوین کاشت، داشت، برداشت، نگهداشت، بسته‌بندی، صنایع تبدیلی، بازاریابی، بازرگانی و فروش با ارائه‌ی بذر سالم و مناسب گواهی شده با بهترین قیمت، کود و سم‌های اختصاصی با بهترین کیفیت ضمانت شده با بهترین قیمت، همراه با تضمین بیشترین میزان ممکن بهره‌وری و کیفیت عالی محصول با بالاترین تناژ.


۲- “کشاورزی احیائی”:

طرح کشاورزی احیائی Regenrative) agriculture) برای احیای زمین‌های دچار مشکلات شوری، فرسایش و مناطقی که دچار انواع بحران‌های آب و خاک و… شده‌اند.

شامل بسته‌ی مشاوره‌ی تخصصی، طراحی و اجرا از آزمایش‌های تخصصی خاک و آب، نقشه‌برداری، اصلاح خاک، آب، چاه، منابع آبی، زهکشی، خاک‌ورزی، آماده‌سازی خاک، کود و سم‌های ویژه‌ی پیش از کاشت، بهینه‌سازی روش‌های آبیاری و سیستم‌های آبیاری به روز و متناسب، روش‌های نوین و مناسب کشاورزی مانند گلخانه‌های پیشرفته (High tech)، روش‌های نوین کاشت، داشت، برداشت، نگهداشت، بسته‌بندی، صنایع تبدیلی، بازاریابی، بازرگانی و فروش با ارائه‌ی بذر سالم و مناسب گواهی شده با بهترین قیمت، کود و سم‌های اختصاصی با بهترین کیفیت ضمانت شده با بهترین قیمت، همراه با تضمین بیشترین میزان ممکن بهره‌وری و کیفیت عالی محصول با بالاترین تناژ.

 

 

برای اطلاع بیشتر و دریافت خدمات، با گروه احیائی تماس بگیرید:وب‌سایت:
ahyaee.com

تلفن تماس:
 ۰۸۱۳۸۴۸۱۳۸۸
موبایل، واتس اپ/ تلگرام:
۰۹۳۷۳۴۴۲۳۳۴
شناسه (آیدی) ارسال پیام در تلگرام:
@ahyaeegroup

کانال تلگرام:
https://t.me/AhyaeeGroupChannel

ایمیل:
info@ahyaee.com

اینستاگرام:
Instagram.com/ahyaee.group

 

SWAZ Potato Farms
#گروه_احیایی #گروه_احیائی #سیب_زمینی #بذر_سیب_زمینی #کشت_سیب_زمینی #کشاورزی

@AhyaeeGroupChannel

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *