بذر سیب زمینی

خرید و قیمت بذر سیب زمینی

خرید و قیمت بذر سیب زمینی

خرید و قیمت بذر سیب زمینی

سیب زمینی یکی از محصولات خارق‌العاده است که در سبد غذایی خانواده‌های ایرانی نقش بسیار زیادی دارد. با توجه به اهمیت سیب زمینی سالانه بسیاری از کشاورزان به سراغ کشت این محصول همیشه پر تقاضا می‌روند. کیفیت و عملکرد سیب زمینی در هکتار رابطه مستقیمی با کیفیت بذری است که کشاورزی کشت می‌کند. اگر بذری که کشاورز کشت می‌کند، بی‌کیفیت باشد تمامی زحمات او به هدر می‌رود. با توجه به اهمیت خرید بذر سیب زمینی در این مقاله تصمیم گرفتیم تا در خصوص خرید و قیمت بذر سیب زمینی به‌طور کامل صحبت کنیم. اگر می‌خواهید با خرید و قیمت بذر سیب زمینی آشنا شوید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

آپلود عکس

بذر سیب زمینی

سیب زمینی یکی از پرمصرف‌ترین مواد غذایی در جهان است و به همین دلیل سالانه سطح زیر کشت بسیار زیادی دارد. از آنجایی که تولید سیب زمینی بدون بذر سیب زمینی امکان پذیر نیست، پس شما حتما نیاز به خرید سیب زمینی دارید. بازار بذر سیب زمینی بسیار متنوع است و رقم‌های بسیار زیادی وجود دارد که شما می‌توانید، آن‌ها را کشت کنید. در ادامه برخی از مهمترین انواع بذر سیب زمینی را به شما معرفی می‌کنیم و شما را با قیمت آن‌ها آشنا می‌کنیم.

خرید و قیمت بذر سیب زمینی

بذر سیب زمینی در انواع مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره شده است.

خرید و قیمت بذر سیب زمینی آگریا

می‌توان گفت که بذر سیب زمینی آگریا بهترین بذر برای کشت سیب زمینی است. آگریا در بسیاری از مناطق دنیا کشت می‌شود که ایران نیز یکی از آن‌ها است. آگریا به عنوان یک سیب زمینی دیر رس شناخته می‌شود. از بذر سیب زمینی آگریا برای مصارف خانگی استفاده می‌شود. پوست سیب زمینی آگریا معمولا قهوه‌ای تیره و داخل آن زرد روشن است. سیب زمینی آگریا مزه بسیار خوبی دارد و همین مزه خوب سبب شده است تا بسیاری از کشاورزان از این بذر برای تولید محصولات خود استفاده کنند. برای استعلام قیمت بذر سیب زمینی آگریا می‌توانید به فروشگاه اینترنتی گروه احیائی بروید و سفارش خود را ثبت کنید.

خرید و قیمت بذر سیب زمینی بامبا

بامبا نیز مانند آگریا یکی از شناخته‌ترین و رایج‌ترین بذرهای سیب زمینی است که سالانه توسط کشاورزان زیادی کاشت می‌شود. این بذر بامبا نیمه زودرس است و همین دلیل سبب شده است تا کشاورزانی که به دنبال عرضه محصولات خود در سریع‌ترین زمان ممکن به بازار هستند به سراغ آن بروند. پوست سیب زمینی بامبا زرد تیره او گوشت آن تقریبا زرد کمرنگ است. غده سیب زمینی بامبا به شکل بیضی کشیده است و بسیار بازار پسند است. معمولا از این رقم سیب زمینی برای تازه خوری استفاده می‌شود. برای اطلاع از خرید و قیمت بذر سیب زمینی بامبا کلیک کنید.

 

آپلود عکس

خرید و قیمت بذر سیب زمینی ساگیتا

یکی دیگر از سیب زمینی‌های خوراکی که برای سرخ کردن نیز بسیار عالی است، سیب زمینی ساگیتا است. این سیب زمینی یک محصول بازاری است و برای فروش در سوپر مارکت‌ها بسیار مناسب است. این بذر سیب زمینی تقریبا زودرس است و طعم بسیار بی‌نظیری دارد. رنگ پوست این سیب زمینی زرد روشن و گوشت آن تقریبا زرد مایل به سفید است. معمولا غده‌های سیب زمینی ساگیتا بزرگ می‌شوند و همین موضوع سبب شده است تا عملکرد کشاورزان در هکتار بالا رود. سیب زمینی ساگیتا مخصوص تازه خوری است به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم که تا جایی که می‌توانید این رقم سیب زمینی را در سردخانه نگه ندارید.

خرید و قیمت بذر سیب زمینی جلی

از جمله بهترین بذرهای دیر رس موجود در بازار می‌توان به جلی اشاره کرد. این بذر که دوره خواب طولانی مدتی دارد، معمولا دیرتر از سایر سیب‌ زمینی‌ها خودش را به بازار می‌رساند. از جمله مهمترین مشخصه‌های این بذر می‌توان به شاخ و برگ بسیار گسترده اشاره کرد که گاهی اوقات برای کشاورز دردسرهایی را به همراه خواهد داشت. غده سیب زمینی جلی معمولا بزرگ و به شکل بیضی است و یکی از مشتری پسندترین رقم‌های سیب زمینی موجود در بازار است. علاوه بر تازه خوری از سیب زمینی جلی می‌توان برای تولید چیپس استفاده کرد. به عنوان اخرین نکته در خصوص بذر سیب زمینی جلی می‌توان به مقاومت بسیار بالای این بذر در برابر آفات و بیماری‌ها اشاره کرد. اگر زمینی دارید که سایر رقم‌های سیب زمینی در آن به مشکل برمی‌خورند با مشورت با کارشناسان یک بار رقم سیب زمینی جلی کاشت کنید.

خرید و قیمت بذر سیب زمینی آجیبا

بر خلاف بذر سیب زمینی جلی که دیر رس است و شاخ بزرگ زیادی هم دارد، بذر سیب زمینی آجیبا شاخ و برگ بسیار کمی دارد و یکی از بذرهای زودرس بازار است. رنگ پوست سیب زمینی آجیبا تقریبا زرد و رنگ گوشت آن زرد متمایل به سفید است. اگر به دنبال آن هستید تا عملکرد خود را در هکتار بالا ببرید و یک محصول بازاری داشته باشید، کشت این رقم سیب زمینی بسیار توصیه می‌شود. از این رقم سیب زمینی هم برای مصارف خانگی و تازه خوری و هم برای تولید فرنچ فرایز و چیپس استفاده می‌شود. به‌طور کلی می توان گفت که این محصول روی زمین نمی‌ماند و همیشه مشتری برای آن وجود دارد. این بذر سیب زمینی در برابر آفت‌ها و ویروس‌ها نیز مقاومت قابل قبولی از خود نشان داده است.

آپلود عکس

خرید بذر سیب زمینی به‌ صورت اینترنتی

بسیاری از افراد هنوز به خرید اینترنتی ایمان نیاورده‌اند و بر این باور هستند که خریدهای حضوری می‌تواند برای آن‌ها صرفه اقتصادی بهتری داشته باشد. این باور بسیار اشتباه است چرا که در سال‌ها اخیر و با شروع پاندمی فروشگاه‌های اینترنتی رنگ و بوی تازه‌ای به خود گرفتند و در زمینه عرضه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب خود را نشان دادند. اما به هر فروشگاه اینترنتی برای خرید بذر سیب زمینی اطمینان نکنید. یکی از بهترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه فروش بذر سیب زمینی گروه احیائی است.

این گروه با شعار “سیب زمینی با بالاترین کیفیت” کار خود را شروع کرده است و در طول فعالیت خود تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بهترین بذر سیب زمینی را در اختیار کشاورزان برای کاشت قرار دهد. از جمله مهمترین بذر‌های سیب زمینی که می‌توانید در فروشگاه اینترنتی احیائی پیدا کنید، می‌توان به رقم آگریا ۹۹، بانبا ۱۴۰۱، بانبا ۹۹، پانامرا ۱۴۰۰، جلی ۹۹، راشیدا ۱۴۰۰، رانومی ۹۹ و .. اشاره کرد (برای مشاهده لیست کامل بذرهای سیب زمینی موجود در فروشگاه احیائی کلیک کنید)

سخن پایانی

در این مقاله به‌طور کامل در خصوص سیب زمینی، خرید و قیمت بذر سیب زمینی و .. صحبت کردیم و شما را با بهترین رقم‌های سیب زمینی موجود در بازار آشنا کردیم. خرید بذر به صورت حضوری مزایای خود را دارد اما واسطه‌گران معمولا اجازه نمی‌دهند که با قیمت مناسب بذر سیب زمینی را از تولیدی خریداری کنید. اینجاست که ارزش خرید اینترنتی از یک سایت معتبر خود را نشان می‌دهد.

فروشگاه احیائی با کوتاه کردن دست واسطه‌ها با کیفیت‌ترین بذرهای سیب زمینی را با قیمت بسیار مناسب در دسترس شما عزیزان قرار می‌دهد. علاوه بر تضمین قیمت، تنوع محصولات و کیفیت بذرهای سیب زمینی موجود در این فروشگاه بسیار بالا است و شما با خیال آسوده می‌توانید خرید خود را انجام دهید. مهم نیست که ساکن تهران باشید یا در نقطه مرزی زندگی کنید، سفارش خود را ثبت کنید تا فروشگاه احیائی به سرعت آن را آماده و برای شما ارسال کند. این فروشگاه پشتیبانی 24 ساعته دارد و شما می‌توانید مشکلات خود را با پشتیبانی سایت در میان بگذارید یا مشاوره رایگان دریافت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *